PROGRAM PARTNERSKI

Stań po Naszej stronie!

Program partnerski TAGIFY umożliwia partnerom otrzymanie atrakcyjnych zniżek na wszystkie produkty oferowane w sklepie TAGIFY. Aby zostać partnerem, należy się zarejestrować na stronie internetowej TAGIFY i złożyć wniosek o przystąpienie do programu partnerskiego. Po zaakceptowaniu wniosku, do konta nowego partnera zostanie przypisany rabat partnerski.

Dzięki programowi partnerskiemu TAGIFY, partnerzy mogą zwiększyć swoje zyski poprzez obniżkę ceny produktów TAGIFY i dotrzeć do większej grupy klientów, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań. Firma TAGIFY z kolei zyskuje na zwiększeniu zasięgu swojej marki oraz na sprzedaży większej liczby produktów.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny przystąpieniem do programu partnerskiego TAGIFY, zachęcamy Cię do rejestracji na Naszej stronie internetowej i złożenia wniosku o przystąpienie do programu.

*Przeznaczony dla średnich/dużych firm zatrudniających pracowników.

 

Dołączając do programu partnerskiego akceptujesz Regulamin

Zalety współpracy z Nami!

Atrakcyjne zniżki na produkty

Zainwestuj w efektywność i korzystaj z wyjątkowych rabatów, które wspierają rozwój Twojego biznesu. Odkryj nowe możliwości dzięki naszym ekskluzywnym promocjom dla firm!

Profesjonalny profil

Odkryj naszą darmową aplikację do tworzenia profesjonalnego profilu cyfrowego. Zrezygnuj z wydatków na tworzenie strony internetowej i skorzystaj z naszej intuicyjnej platformy do stworzenia atrakcyjnej cyfrowej wizytówki.

Podążaj za trendem

Dołącz do milionów myślących przyszłościowo profesjonalistów, którzy przeszli na cyfrową wizytówkę nr 1 w Polsce.