JAK TO DZIAŁA ?

Odkryj, w jaki sposób TAGIFY może być użyteczne w codziennym życiu.

Tagify to narzędzie do natychmiastowego udostępniania informacji, social mediów i wiele innych – Nr 1 w Polsce platforma do zarządzania cyfrowymi produktami dla firm i klientów indywidualnych.

Tagify wykorzystuje technologię NFC, która umożliwia bezprzewodową komunikację na krótki dystans. Dzięki produktom możemy łatwo udostępniać informacje np. przekierowując do swojej witryny internetowej lub dzieląc się danymi kontaktowymi, poprzez proste zbliżenie produktu do telefonu.

Produkty Tagify mogą służyć jako cenne źródło informacji (cennik, spis usług, regulamin) czy wizytówka biznesowa z indywidualnym profilem. Wyjątkowe funkcjonalności jakie daje aplikacja w połączeniu z produktami Tagify stają się zatem niezastąpionym narzędziem w ułatwianiu codziennego przekazu treści biznesowych, promowania Naszych biznesów oraz marek osobistych!

W zakładce FAQ znajdziesz więcej informacji m.in. na temat działania aplikacji, szybkiego połączenia produktu z aplikacją, technologii jaką wykorzystujemy w Naszych produktach i wiele innych.