KIM JESTEŚMY

Tagify to mała firma z wielkim potencjałem

Tagify staje się nowym graczem na rynku, zdolnym rewolucjonizować świat produktów zbliżeniowych. Nasze zaangażowanie w jakość i unikalność produktów sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej temu małemu przedsięwzięciu, które kryje w sobie ogromne możliwości.

Polska marka z magazynem w Polsce

Nowoczesna technologia w świecie networkingu

Świetne rozwiązania dla małych i dużych biznesów

My nie podążamy za trendami, my je tworzymy

Niezawodny sposób na marketing

Tagify sprawia, że życie staje się przyjemniejsze

Jak to działa?

Jest to chip NFC, który nie wymaga zasilania żeby działać. Na chipie zakodowany jest Twój indywidualny profil, którym zarządzasz z panelu administracyjnego. Wystarczy, że przyłożysz swój tag do telefonu rozmówcy, a jemu wyświetli się to co chcesz.

Do jakich celów służą nasze produkty?

Nasze produkty Tagify służą różnorodnym celom, aby umożliwić Ci szybkie udostępnianie informacji i treści biznesowych. Dzięki naszej platformie, możesz łatwo i nowocześnie przekazywać istotne treści swojej firmy poprzez zbliżenie telefonu do wyjątkowych produktów Tagify.

Aktualizuj swój profil w aplikacji w dowolnej chwili i wybierz produkt Tagify, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Z naszym narzędziem możesz wyprzedzić czasy, pozbywając się tradycyjnych wizytówek na rzecz innowacyjnej karty Tagify z możliwością łatwej modyfikacji.

Jak przekazać treści biznesowe?

Wystarczy zeskanować kod QR lub zbliżyć telefon z włączoną funkcją NFC do zakupionego produktu Tagify! Po zeskanowaniu na ekranie telefonu wyświetli się cyfrowa wizytówka, którą stworzysz dzięki Naszej unikalnej aplikacji Tagify – Cyfrowa Wizytówka (kliknij, aby sprawdzić)

Jakie jest motto Naszej firmy?

Od zawsze dążymy do tego, aby uczynić świat lepszym miejscem dla społeczeństwa. Postrzegamy to jako zapewnienie łatwiejszego dostępu do informacji, szybkiego przekazu treści oraz ochrony naszych danych.

Najwybitniejsi gracze świata, którzy dostarczają niesamowitą wartość ludziom, stanowią naszych idoli, inspirując nas do osiągania najwyższych szczytów poprzez ciągłą pracę oraz rozwój w stronę innowacyjności.

Stwórz swoją własną identyfikację

Otwórz się na innowacyjność, zamów dzisiaj produkt TAGIFY!

Twój koszyk jest pusty :(